Sari la conținut
  • Contabil Salarizare

    Cerinţe faţă de candidaţi:
    • Studii superioare economice;
    • Experienta minimum 1 an;
    • Cunoştinţe de bază în operarea programului contabil 1C;
    • Cunoştinţe avansate in Excell;
    • Limba engleza constituie un avantaj;
    • Responsabilitate, acurateţe, punctualitate
    • Dorinţă de a învăţa si a se dezvolta;
    • Abilităţi de lucru în echipă.

    Responsabilităţi principale:
    - Calcularea salariului;
    -  Intocmirea Darilor de Seama;

    Oferim:
    • Program deplin de lucru;
    • Pachet salarial atractiv;
    • Oficiu în centrul orașului;
    • Mediu de lucru modern, plăcut şi motivant, în cadrul unei companii internaționale;
    • Posibilităţi de promovare, participare la training-uri.

    Vă invitam să trimiteţi CV-ul în română, insotit de o scrisoare de intenţie, la adresa electronică: job@grawe.md

    Vă rugăm ca în Tema din Email sa indicaţi „CV pentru funcţia de Contabil Salarizare”

    de exemplu: asigurarea autovehiculelor, agenții Grawe