Sari la conținut
Medic Expert

Cerinţe:
• Studii superioare în medicină;
• Experienta in domeniul medical min. 1 an (medic de familie, internist);
• Cunoasterea limbilor rusa, româna şi engleza (nivelul intermediar);
• Cunoaşterea avansată a calculatorului (MS Office ş.a) şi capacitatea de a însuşi programe noi;
• Abilităţi organizatorice;
• Capacitate de analiză şi sinteză;
• Capacităţi de negociere;
• Persoană sociabilă, atitudine pozitivă şi active
• Orientare spre client, spirit de echipa

Responsabilităţi principale:

• Evaluarea dosarelor medicale;
• Colaborarea cu institutiile medicale;
• Introducerea datelor in programul specializat.

Oferim:

• Program deplin de lucru;
• Mediu de lucru competitiv şi motivant, în cadrul unei companii internationale;
• Pachet de compensare atractiv;
• Posibilităţi de promovare în cadrul companiei;
• Schimb de experienţă cu Managerii afiliaţi grupului .

Vă rugăm să trimiteţi CV-ul însoţit de o fotografie şi de o scrisoare de intenţie, în română, la adresa electronică: job@grawe.md
Vă rugăm să indicaţi în email funcţia pentru care candidaţi (Ex: “CV pentru funcţia de Medic Expert”).

adică asigurarea vehiculelor, consultant